Regionální pracoviště Správa CHKO Slavkovský les >> Aktuality >> Akce >> Výstava hub na Správě CHKO Slavkovský les 26.-27.9.2015

Výstava hub na Správě CHKO Slavkovský les 26.-27.9.2015

  • datum: 26. 9. 2015
  • místo: Správa CHKO Slavkovský les
  • typ: Jiné, Výstava

Houby září v září na Správě CHKO Slavkovský les

 

Poslední víkend v září od 26. do 27. 9. 2015 bude ve znamení již tradiční výstavy živých exemplářů hub doplněná poutavými fotografiemi a zajímavostmi o našich houbách. Tuto výstavu pro Vás pořádá Mykologický klub Slavkovský les, člen České mykologické společnosti, ve spolupráci se Správou CHKO Slavkovský les. Výstava bude otevřena v sobotu od 9:00 do 17:00 a v neděli od 9:00 do 16:00. Budete mít možnost prohlédnout si desítky běžných i roztodivných druhů hub z území celého Slavkovského lesa. Součástí výstavy je také degustace houbových specialit a malá houbařská poradna. Přijďte si prohlédnout, jaké bohatství skrývají naše lesy. Naučte se poznávat neznámé druhy hub ve vrcholícím houbařském podzimu.

Cyklus přírodovědných akcí „Pojďte s námi do přírody!“ pro Vás připravila Správa CHKO Slavkovský les ve spolupráci se svými partnery. V rámci tohoto cyklu se můžete také na podzim těšit na mnoho dalších výprav za poznáním naší přírody a krajiny.

 

 

Bližší informace: Mgr. Jana Rolková – e-mail: jana.rolkova@nature.cz, tel.: 354 401 968

Regionální pracoviště Správa CHKO Slavkovský les

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt