Regionální pracoviště Správa CHKO Slavkovský les >> Akce >> Vítání ptačího zpěvu v Mariánských Lázních  1.5.2016

Vítání ptačího zpěvu v Mariánských Lázních  1.5.2016

  • datum: 1. 5. 2016
  • místo: Mariánské Lázně - kolonáda Ferdinandova pramene
  • typ: Exkurze v terénu

V neděli 1. května 2016 od 8:00 Vás srdečně zveme ke kolonádě Ferdinandova pramene v Mariánských Lázních na každoroční „Vítání ptačího zpěvu v Mariánských Lázních“. Pojďte společně s námi zahájit prvomájové oslavy ptačím zpěvem. Akci povede ornitolog Správy CHKO Slavkovský les RNDr. Pavel Jaška.

TISKOVÁ ZPRÁVA                                                                                                            v Mariánských Lázních dne 22. 4. 2016

Pojďte s námi do přírody 

Vitani ML.png

Přijďte a naučte se poznávat ptačí hlasy a dozvědět se něco o životě našich ptačích sousedů. Uvidíte ukázku odchytu ptáků do sítí, které si budete moci prohlédnout zblízka a vypustit si je přímo z ruky. Uvidíte, jaké bohaté druhové spektrum ukrývají mariánskolázeňské parky. Dalekohled a dobrá nálada jsou vítány.

Na setkání s Vámi se těší organizátoři akcí AOPK ČR, RP Správa CHKO Slavkovský les, ZO ČSOP Kladská a Česká společnost ornitologická. Akce je pořádána v rámci programu Českého svazu ochránců přírody “Ochrana biodiverzity”, podpořeného Lesy České republiky s.p. a Ministerstvem životního prostředí.

Kontakty pro média: Mgr. Jana Rolková, 354 401 968, jana.rolkova@nature.cz

Regionální pracoviště Správa CHKO Slavkovský les

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt